(Czech) KICK CROCODILE – na koloběžce pro dobrou věc

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

KICK CROCODILE, konečně projekt, kterým mohou koloběžkáři přispět na dobrou věc svým pohybem. Připojte se a najíždějte kilometry pro PINK CROCODILE School…

Tak konečně všechno pěkně zapadlo do sebe. KICK ITALY 2017 – Giro d´Italia na koloběžce není jenom o sedmi klucích, kteří se budou měsíc plahočit na koloběžce Itálií. Není je o tom, že dává smysl spoustě lidem kolem. Ale také o tom, že dokáže pomoci. A o tom je KICK CROCODILE.

KICK CROCODILE je projekt, který ve spojení s KICK ITALY 2017 daly dohromady YEDOO a KICKBIKE a jehož cílem je pomoci charitativní organizaci PINK CROCODILE, která se dlouhodobě stará o děti s těžkým kombinovaným postižením ve své škole a školce. Video napoví více:

Návštěva školy byla opravdu silný zážitek. A protože financování běhu takového zařízení je opravdu obtížné a navíc PINK CROCODILE musí nutně rozšířit své prostory a chystá výstavbu nové větší školy a školky a hospice, vznikl projekt, do kterého se může zapojit každý koloběžkář.

Vše podstatné se dozvíte na www.kickcrocodile.cz.

Zjednodušeně jde o to, že za každý kilometr, který kluci ujedou na stém Giru přibude na účet Pink Crocodile jedna koruna. Jedna koruna ovšem přibude na účet Pink Crocodile také z každého kilometru, který ujede kdokoliv z vás! Stačí se připojit na Stravě ke skupině KICK CROCODILE, při každé jízdě Stravu zapnout a pomalu ale jistě sbírat kilometry a tedy i korunky. Cílová meta je 50.000,- KČ a tedy 50.000 kilometrů.

Jak správně nastavit a používat aplikaci STRAVA pro sbírání kilometrů pro projekt KICK CROCODILE – www.kickcrocodile.cz

  1. Stáhni si aplikaci STRAVA do svého mobilního telefonu nebo proveď registraci v počítači, ale do telefonu/tabletu stejně musíš aplikaci stáhnout.
  2. Zaregistruj/přihlas se – stačí přes Facebook
  3. Najdi mezi kluby skupinu KICK CROCODILE – https://www.strava.com/clubs/kickcrocodile
  4. Připoj se
  5. Vytáhni koloběžku
  6. Zmáčkni record a vyraž! – kilometry a tvoje trasa se začne automaticky načítat
  7. Po ukončení jízdy se můžeš podívat jak si na tom oproti ostatním
  • Některé uživatele může aplikace strašit, že si musí zakoupit premium účet – není tomu tak – Je to pouze nabídka volného premium účtu na měsíc, ale ten také nevyužít. Stačí krásně jen free účet a vše bude fungovat.
  • Pokud vlastníte kompatibilní GPS tracker. Například hodinky, nebo GPS computer značky Lezyne – nemusíte sebou ani vozit telefon, ale jen po vyjížďce uploadujete data z aplikace Lezyne do vašeho profilu – https://support.strava.com/hc/en-us/articles/206427404-Uploading-to-Strava-from-Lezyne-Devices
  • Případně pokud používáte jiné trackovací aplikace, lze z nich automaticky uploadovat na Strava – https://tapiriik.com/

Na http://kickcrocodile.cz/ můžete sledovat, kolik je již najeto.

A zde můžete sledovat leaderboard největších najížděčů kilometrů. Již dnes je najeto něco okolo 500km, a to vše běží pouze den! https://www.strava.com/clubs/kick-crocodile-274631?utm_campaign=club_share&utm_content=274631&utm_medium=widget&utm_source=kickcrocodile.cz

Dupněte do toho a začněte sbírat s námi!